4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim fiyati Tokat

 Web tasarım fiyatları il'den il'e hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu paylaşımda sizlere Tokat web tasarım fiyatlarından örnekler verecağim.

Türkiye'nin birçok şehrinde bir web hizmet şirketine ulaşmak mümkün olmasına rağmen işletmeler arama motorları aracılığı ile Tokat ve Tokat dışındaki şehirlerden en çok web dizayn fiyatları Tokat kelimesini sorgulatıyorlar. Firmaların tercihlerini Tokat firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Tokat tasarım firmalarının daha fazla referansa sahip olması.

Her kişi hizmet almak istediği tasarım ajansının daha önce büyük şirketlere hizmet sunmuş olmasını ister. Bir firma ne kadar iyi referansa sahip ise yaptığı iş'te o kadar kaliteli olduğu anlamına gelir.

Web tasarım ücretleri Tokat

Tokat web tasarım ücretleri web tasarım hizmetleri'nin oldukça yoğun olan bir meslek olmasından sebep birçok şehir'e göre daha uygun fiyatlıdır.

Tokat web tasarım fiyatları ne kadar?

Tokat web tasarım fiyatları istenilen kriterlere göre değişmekle birlikte ortalama ücretler şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki fiyatlar yeni yapılacak özel web dizaynlar için geçerlidir. Firmamızın fiyat politikası olup, ortalama değerleri içerir.

özel web tasarım çalışmaları yukarıdaki gibi fiyatlandırılırken, hazır web tasarımları (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Tokat, web site tasarımı Tokat, Tokat web hizmetleri, Tokat web paketleri, Tokat web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder