4 Mayıs 2016 Çarşamba

Dogru Web Tasarim

Kaliteli Web Tasarım

DWT olarak İstanbul merkezli firmamızda Zeytinburnu İstanbul başta olmak üzere doğru web tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web yazılım ve seo çalışması hizmetleri de vermekteyiz.

Kaliteli Web Tasarımı Nedir?

Özel Web Tasarımı standartların üzerinde, sizler için en iyi özellikleri sunduğumuz hizmettir. Bir web sayfası üretirken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice araştırılması ve amaca uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir konudur. Kaliteli Web Tasarımı, domainiyle, hostingiyle, web yazılımıyla bir bütün olmalı ve sunulacak hizmete göre seçilmelidir. Örnek olarak domain seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok fazla seo maliyetleri çıkacaktır. Web yazılımın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde sayacak ve arama motorları tarafından görünemeyecektir.

Doğru Web Tasarım İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Özel Web Tasarımı için yukarıda yazdığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( pc, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo özelliğinin bulunmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm modern tarayıcılara uyumlu çalışmasına ve sorunsuz çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunların dışında sürekli kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en özel ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder